HC Draci Bílina - mládež

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Draci Bílina - mládež
www.hokejbilina.cz

Ženský tým

Pod záštitou hokejového klubu HC Draci Bílina vznikl ženský hokejový tým.  

Již druhou sezónu se naše ženy snaží postupnými krůčky vybudovat v Bílině stabilní zázemí pro hráčky, jenž mají zájem o lední hokej. Hlavní hybnou silou pro založení ženského oddílu je láska žen k tomuto krásnému sportu a také zaregistrování zvýšeného zájmu o ženský hokej v našem městě.
V sezóně 2021/2022 se tým intenzivně připravoval na vstup do roku 2023, kdy se nyní aktivně účastní mužské amatérské soutěže s názvem “ČESKÝ POHÁR”.  Dračice mají ambici přihlásit se od sezóny 2024/25 do amatérské rozvojové ligy žen, dříve známé jako 2. Ženská hokejová liga pod ČSLH. Vše ale záleží zejména na vhodném doplnění kádru a také zda se podaří zajistit dostatečné množství finančních prostředků.

Hlavním trenérem ženského týmu se v letošní sezóně stal zkušený Radoslav Balín, jenž převzal ženský tým od Petra Jurča. Za velkou podporu holek od samého začátku mu chceme velice poděkovat.  Vedoucím týmu žen se stal Miroslav Jirkovský.

Ženy se aktivně zapojují do hokejového dění na ZS, v letošním roce pomohli uspořádat pro děti Mikulášskou besídku, nebo v rámci organizace vlastních turnajů podporují různé dobročinné organizace. Dračice se chystají v novém roce uspořádat další domácí turnaj a také přijmout pozvání od ostatních hokejových spolků. 

Od září 2021 probíhá neustálý nábor nových hokejistek, které mají možnost zapojit se do této vzrušující sportovní komunity. „Na výkonosti hráček nezáleží, trénink je uzpůsoben, jak pro začátečnice, tak i pro zkušené ženy a dívky“ říká Michaela Jurčová, jedna ze zakladatelek ženského hokeje v Bílině a závěrem dodává poděkování váženým sponzorům za jejich podporu ženského hokeje. „Vaše angažovanost nám umožňuje dosahovat našich cílů a přináší nám potřebné prostředky pro rozvoj. Jsme vděčny za vaši důvěru a podporu na naší cestě. 


Dračice se těší na společné úspěchy a věří, že jejich vášeň pro hokej bude inspirací dalším generacím žen a dívek ve městě Bílina. 
„Za celý ženský hokejový tým HC Draci Bílina - Ženy děkujeme všem, kdo nás podporují a jdou s námi tuto vzrušující cestu. Společně tvoříme silnou a sjednocenou hokejovou rodinu“ dodává Michaela.


Bližší informace o dění v ženském hokejovém týmu můžete sledovat na facebookovém profilu HC Draci Bílina - Ženy, na Instagramu pod jménem hcbilinazeny, nebo se informovat o zapojení do týmu na telefonním na čísle 725 943 022 paní M. Jurčové .  

Přidejte se k nám do týmu! Těšíme se na vás!

 

HC Draci Bílina - ženy

Město Bílina Ústecký kraj NSA Město Teplice MŠMT ČEZ

Počet návštěv: 65015
Posledních 30 dnů: 317 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2024 HC Draci Bílina - mládež | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbilina.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne