HC Slovan Louny

6 : 4

(4:1,1:2,1:1)

HC Draci Bílina

V utkání plném vyloučených na obou stranách 12x domácí, 10x my jsme nakonec tahali my za kratší konec.

O výsledku v podstatě rozhodla první třetina. Vstup do utkání se nám herně povedl, ovšem častá vyloučení našich hráčů dostala na "koně" domácí tým a ten toho dokanale využil, když do šaten jsme odcházeli za stavu 4:1.

Druhá třetina byla z našeho pohledu úspěšnější a podařilo se nám vyrovnat hru a dvěma brankami v přesilové hře korigovat stav.

Do třetí třetiny jsme tak vstupovali s odhodlání výsledkově utkání zvrátit na svou stranu. Zlepšili jsme bruslení a domácí hráči byli často vylučováni. První naší branku z přesilovky v síti domácího týmu tři minuty před koncem utkání hlavní rozhodčí odvolal, z důvodu postavení našeho hráče mimo hru, ke kterému mělo údajně dojít asi 12 vteřin před naší úspešnou střelou, které ale ani jeden z čárových rozhodčí neodpískal. Nakonec jsme branku na 5:4 vtřelili 71 vteřin před koncem, ovšem domácí 24 vteřin před koncem svou šestou brankou definitivně pojistili své tři body z tohoto utkání.