(3:2,8:0,3:1)

HC Draci Bílina

SK Kadaň : HC Draci Bílina 14:3

Dnes jsme narazili na favorita soutěže a bylo to znát.

První třetina ještě nebyla z naší strany nejhorší. Sice jsme prohrávali 3:0, ovšem branky nepadly po nějakém velkém tlaku domácích, ale spíše po větší šikovností domácích hráčů, plus jedna využitá přesilovka. To, že jsme opravdu byli vyrovnaným soupřem domácím v 1.třetině dokládá i korekce stavu na 3:2 do konce 1.třetiny.

Ovšem vstup do druhé třetiny byl z naší strany špatný. Domácí nás dokonale "přejeli", když během šesti minut vstřelil 5 branek a tím razantně ukončili naše veškeré snahy o zisk bodů.

Ani ve třetí třetině domácí nic nepodcenili a zisk bodů si ještě více pojistili.

Šrámem na utkání bylo zranění našeho hráče Romana Brantnera, který musel být odvezen do nemocnice na pozorování. Přejeme mu brzské uzdravení a návrat do sestavy