4 : 3

(1:2,2:0,1:1)

HC Roudnice nad Labem

HC Draci Bílina : HC Roudnice nad Labem 4:3 (1:2,2:0,1:1)

V dohrávce 8.kola jsme na svém ledě hostili tým z Roudnice nad Labem. Úspěch v domácím utkání by nám hodně pomohl k vytoužené cestě do play-off. Naopak hostující tým se snažil o  přiblížení ke čtvrté příčce.

A tak začátek utkání tomu i odpovídal. Z obou stran snaha neudělat chybu. Na úvodní branku hostujícího týmu jsme v zápětí odpověděli vyrovnáním. Ovšem hosté přeci jen nakonec odešli do kabin s pro ně výhodným skore 1:2.

Od druhé třetiny jsme zlepšili hru a povedel se nám obrat až na 4:2 v polovině třetí třetiny. Na místo uklidnění však jsme předali iniciativu soupeři a po té co snížil na 4:3 jsme se báli o výsledek. Naštěstí již další branka nepadla a my tak mohli začít slavit další tři body do tabulky a posun na třetí místo.