(2:0,3:0,1:1)

HC Slovan Louny

HC Draci Bílina : HC Slovan Louny 6:1 (2:0,3:0,1:1)

Ve třetím domácím utkání jsme konečně bodovali naplno i na domácím ledě.

O výsledku rozhodla především vyšší kvalita v brance a šikovnost domácích střelců.

První třetinu jsme začali aktivně, hosté z Loun ale také chtěli body z našeho ledu. A tak první branku přinasla až úspěšná přesilová hra našeho týmu v polovině první třetiny, kdy Míra Polák uviděl horní odkrytou část soupeřovi branky a jako správný kapitám zavelel k cestě za třemi body.

Druhou třetinu jsme začali ještě lépe a během třetí a čtvtrté minuty jsme navýšili vedení dokonce na 4:0. A to nebylo vše. Ve 33.minutě jsme upravili dokonce na 5:0 první "dospělou" brankou Lukáše Sochora.

Vůbec nejlepší vstup do třetiny se nám povedl ve třetině třetí, kdy po 40 vteřinách třetimx Petr Mašek, po bojovném průniku Lukáše Sochora zvýšil na 6:0. Bohužel hosté z Loun využili nabídnutou poslední přesilovou hru, aby jednu vteřinu před jejím uplynutím, vstřelili svou jedinou branku. Tím vzali Markovi Pokutovi čisté konto, které by si býval za svůj výkon opravdu zasloužil.