(2:2,1:4,2:7)

HC Lovosice

HC Lovosice

HC Draci Bílina : HC Lovosice 5:13 (2:2,1:4,2:7)

Domácí letošní premiéra byla nad očekávání neúspěšná. Tým z Lovosic našim borcům předvedl lekci v produktivitě a bojovnosti. Takhle se prostě o play off nebojuje.

První třetina našim borcům ještě takovou pohromou nebyla. Sice jsme inkasovali branku na 0:1, avšak Martin Záhorec svou první brankou v dospělém hokeji zavelel k obratu skóre (asi jedinný světlý okamžik utkání) a o minutu později Roman Brantner vstřelil domácí branku na 2:1. Bohužel to bylo naposledy, kdy jsme sahali po všech bodech. Hosté z Lovosic stihli ještě do sirény I.třetiny vyrovnat a od té doby již zcela ovládli výsledkově utkání. Zejména 7 branek ve třetí třetině bylo opravdu zdrcujících.

O našem celkovém zmaru v utkání svědčí 4 branky, které jsme obdrželi při naší herní výhodě 5:4.

Pokud opravdu chceme o play-off zabojovat, je nutné na dnešní utkání zapomenout a prostě začít bojovat a prát se o body.

Příští týden hostíme favorita soutěže z Kadaně a věříme, že kluci ukáží svým výkonem, že to s play-off myslí opavdu vážně.