(0:1,0:2,3:0)

SK Kadaň

SK Kadaň

HC Draci Bílina : SK Kadaň 3:4 (0:1,0:2,3:0)

Úvod druhého finálového ukání se nám nezdařil. Už ve třetí minutě hostující tým vstřelil branku a ujal se vedení 0:1. Tento moment přinesl uklidnění na hole hostujícího týmu a naopak našim hráčům svázala ruce a nohy nervozita.

Ani ve druhé třřetině se nám moc nevedlo čehož zkušený hostující tým využil k navýšení svého vedení na 0:3 po dvou třetinách.

Třetí třetina ale přinesla obrat. Teprve na začátku třetí třetiny se naši hráči zbavili nervozity a vrhli do utkání zbytek svých sil. Ve třetí minutě jsme nejprve využili nabídnutou příležitost při přesilové hře, ke snížení stavu na 1:3. A za dalších 15 vteřin jsme snížili na 2:3. V tento moment se naopak nervozita přesunula na hole hostujícího týmu a my jsme se snažili o vyrovnání, což se nám i necelých osm minut před koncem hrací doby podařilo. Do šedesáté minuty jsme měli několik šancí ke vstřelení čtvrté branky, ale ani hostující tým se nevzdával a Marek Pokuta musel vytáhnout několik skvělých zákroků abychom neinkasovali po čtvrté naopak my

A tak o výsledku rozhodlo prodloužení, do kterého jsme vstupovali v oslabení, čehož zkušení hráči Kadaně po 23 vteřinách dokonale využili a rozhodli o svém druhém finálovém vítězství.