HC Draci Bílina - mládež

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Draci Bílina - mládež
www.hokejbilina.cz

Příští zápas

HC Draci Bílina vs SK Kadaň

Datum a čas konání: 9.12.2023 17:00
Místo: Zimní stadion Bílina

Tabulka

1. SK Kadaň 12 124:27 36
2. HC Slovan Louny 12 67:79 21
3. HC Draci Bílina 12 58:67 18
4. HC Klášterec nad Ohří 12 76:64 17
5. HC Lovosice 13 73:106 12
6. HC Roudnice nad Labem 13 51:106 7
7. HC Děčín "B" 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Mladí draci mají nové logo!

Mladí draci mají nové logo!

Mladí draci mají nové logo!

Vážení hokejoví přátelé, s radostí Vám oznamujeme, že jsme schválili pro děti a mládež nové logo, které jistě bude lépe reprezentovat náš klub. Snažili jsme se, aby logo bylo moderní, lépe vystihovalo podstatu našeho klubu a to jeho zarputilost a cílevědomost. Na schválení loga se podíleli rodiče i samotné děti. Jedním z prvních kroků prezentace nového loga bylo zakoupení 2 ks stožárů s vlajkami, které jsou již nyní umístěné před zimním stadionem.  Na vlajce je znázorněn nový znak klubu a také logo města Bíliny, čímž chceme v prvé řadě poděkovat městu Bílina za podporu a návštěvníkům prezentovat vzájemné vazby mezi naším klubem a městem Bílina.

V návaznosti na nové logo jsme nechali také zpracovat design nových dresů pro děti a mládež. Věříme, že tento krok bude přínosem pro naše hokejisty či hokejistky a bude se jim daleko lépe hrát v novém designu na turnajích a mistrovských zápasech.

Připravujeme k zakoupení novou kolekci různých předmětů s naším novým logem pro rodiče, děti a fanoušky. Vše bude k náhledu v prostorách zimního stadionu. Na veškerém tomto vybavení se vedení klubu dohodlo na spolupráci s firmou APER s.r.o., která mimo jiné zajišťuje stejné služby pro HC Verva Litvínov.

 

 

 

Město Bílina Ústecký kraj Město Teplice MŠMT ČEZ

Počet návštěv: 57591
Posledních 30 dnů: 2186 | Posledních 7 dnů: 526 | Poslední den: 35

© 2023 HC Draci Bílina - mládež | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbilina.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne