HC Draci Bílina - mládež

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Draci Bílina - mládež
www.hokejbilina.cz

Příští zápas

HC Draci Bílina vs HC Děčín "B"

Datum a čas konání: 28.9.2023 18:00

Tabulka

1. HC Slovan Louny 2 15:7 6
2. SK Kadaň 1 8:2 3
3. HC Roudnice nad Labem 1 5:4 3
4. HC Klášterec nad Ohří 2 12:13 3
5. HC Draci Bílina 1 4:5 0
6. HC Děčín "B" 1 3:8 0
7. HC Lovosice 2 9:17 0

Kompletní tabulka

Kačka v širší nominaci na Olympijskou kvalifikaci

Kačka v širší nominaci na Olympijskou kvalifikaci

Trenéři dnes zveřejnili širší nominaci na olympijskou kvalifikaci, kterou sehraje naše ženská reprezentace ve dnech 11. - 14.11.2021 v Chomutově. Při této příležitosti jsem vyzpovídal naši Dračici. Jak bylo na MS v Calgary?? Jak se těší na kvalifikaci..

 

Jaké bylo z tvého pohledu letošní MS v Calgary?? 

- Z mého pohledu bylo hodně ovlivněné všemi COVID opatřeními, ale i přesto skvěle zorganizované. A z toho hokejového, do utkání jsem sice nezasáhla, ale byla jsem na všechny zápasy na střídačce, což předčilo mé očekávání, na trénincích se mi dařilo a snažila jsem se holky podporovat jak jen to šlo. Škoda jen, že nevyšly zápasy o umístění, to by se pak na MS určitě vzpomínalo daleko lépe.

 

Úvod MS se vám zdařil, jak moc těžká byla utkání ve skupině B s Dánskem, Maďarskem, Německem a Japonskem ??

- Skupina byla velmi náročná hlavně po psychické stránce, do všech zápasů jsme šly s vědomím, že plníme roli favorita a to není oblíbená role našeho týmu. Naštěstí jsme to ve skupině dokázaly zvládnout a skupinu vyhrát.

Těsná prohra s Finskem asi pak moc mrzela??? Postup do semifinále byl opravdu blízsko...

- Prohra určitě mrzela, daleko víc i tím, že jsme si dokázaly, že s Finskem můžeme hrát, ale bohužel výsledek 1:0 v náš neprospěch je asi to nejhorší co se v téhle části turnaje může týmu přihodit.

Jak vůbec probíhala příprava na MS v době covidu??

- Příprava byla určitě omezena značnými nařízeními jako například nošení respirátorů i v průběhu rozcviček apod., ale vesměs kromě toho a častého testování si nemyslím, že by v tom byla extra velká změna proti letům minulým. Pak jediný velký rozdíl byla 5ti denní karanténa v dějišti ms, kde si myslím, že jsme si s tím poradily také slušně, když probíhala příprava alespoň v rámci suché a taktické přípravy přes zoom. 

 

MS mělo původně být v květnu. Už v dubnu jste se tedy pilně připravovaly, jak moc vás zasáhlo zrušení? 

- Byla to velká rána, všechny nás to moc zasáhlo, padlo i pár slz. Věřily jsme ale, že IIHF a Hockey Canada najdou nějaký způsob jak MS uspořádat co nejdřív v náhradním termínu a musely se zase brzy začít koncentrovat na nové datum konání.

Ve dnech 11. – 14. listopadu celý tým čeká olympijská kvalifikace nedalekém Chomutově. Postup by byl historickým momentem českého ženského hokeje, Jak to vidíš s postupem na OH??

- Postup je určitě na dosah, papírově budeme určitě favorité celého turnaje a já věřím, že se s touhle rolí popereme úspěšně a 14. listopadu spolu budeme moct oslavit historický moment/postup na OH v Chomutově společně.

A co hokej na klubové úrovni?? Budeš chytat a trénovat i nadále v Bílině??

- Přesně tak, plánuji v Bílině zůstat. Jsem tu spokojená jak v Juniorech, kde mi trenéřivycházejí vstříc a nechávají mě chytat zápasy. Tak i s možností, kterou mám trénovat s místním “A” mužstvem, což je pro mě obrovská zkušenost a skvělá příprava.

Stíháš vůbec ještě něco mimo hokeje?? Jaké máš záliby a koníčky??

- Stíhám k hokeji přidat ještě hokejbal :D před dvěma lety jsem do přípravy zapojila kruháče a crossfit, který taky ještě občas zvládám zapojit. A letos jsem začala ještě trénovat děti u nás v Bílině, což mě taky velice chytlo a doufám, že i to půjde v pohodě dlouhodobě skloubit se studiem.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů jak na ledě tak při studiu i v osobním životě

 

Kompletní informace k olympijské kvalifikaci, včetně možnosti objednat si vstupenky najdete zde.

Město Bílina Ústecký kraj Město Teplice MŠMT ČEZ

Počet návštěv: 53977
Posledních 30 dnů: 2851 | Posledních 7 dnů: 748 | Poslední den: 76

© 2023 HC Draci Bílina - mládež | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbilina.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne