HC Draci Bílina - mládež

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Draci Bílina - mládež
www.hokejbilina.cz

HC Draci Bílina - mládež

Dračí dřepařská výzva prezidenta oddílu

Dračí dřepařská výzva prezidenta oddílu

Draci ani teď nezahálí

Ahoj Draci,

 

1. mistrovství světa v ledním hokeji probíhalo v rámci VII. olympijských her ve dnech 23. - 30. 4. 2020 v hale Palais de Glas v Antverpách v Belgiii. Na prvním MS jsme získali jako Československo bronzové medaile. Lední hokej se tak poprvé a zároveň naposled představil naletní olympiádě. Od roku 1924 se hokejový turnaj hrál na zimní olympiádě. Od roku 1972 se hraje odděleně od ZOH.

 

Další mistrovství světa v hokeji se bude konat 21.5.2021 v Lotyšsku ve městě Riga. Začátky těchto MS od sebe dělí 36 918 dnů a to je přesně 886 032 hodin. Dokážete jako Draci předstihnout počet ubíhajících hodin směrem k MS počtem dřepů, které dohromady uděláte od pondělního rána 15.3.2021 ? V pondělí ráno bude počet hodin na čísle 884 424. Počet vašich dřepů bude na čísle 0. Dokážete udělat více dřepů v součtu všech kategorií než bude počet uběhlých hodin do začátku MS v hokeji v Rize ?

 

Máme 6 kategorií:

 

1. přípravka+2. třída;

2. 3+4+5 třída;

3. ;

4. ;

5. dorost;

6. junioři.

 

Od pondělí na výzvu budete mít 67 dnů do začátku MS. To znamená 2204 dřepů denně za každou kategorii ! A to není vůbec nemožné !!! Dokonce se dá počet hodin od prvního MS překonat mnohem dříve, když na tom budete pracovat všichni dohromady. Navíc, tím jak budete dřepy dělat pravidelně, tak budete daleko více trénovaní a budete se daleko rychleji přibližovat cíli !!!

 

V momentu kdy se vám to podaří, budete mít super pocit, že umíte spojit síly, když vám o něco jde, ale připravili jsme pro vás také odměnu. Všechny, kteří se do výzvy zapojí, čeká klubová odměna od vedení klubu. A navíc, kategorie která přispěje k dohnání počtu hodin počtem dřepů nejvíce, ta dostane odměnu pro svoji šatnu.

 

Výhoda dřepů je, že se dají dělat kdekoliv. Ty nejhezčí a nejzajímavější videa budeme zveřejňovat na našich stránkách a médiích. Všem z vás pevně věříme, že výzva pro vás bude zábavou. Dřepy si můžete rozdělit do celého dne, nebo si je odmakat najednou. To záleží na vás.

 

Podrobnosti jak své výkony zaznamenávat, kam posílat svá videa najdete v KIS.

Město Bílina Ústecký kraj Město Teplice MŠMT ČEZ

Počet návštěv: 40097
Posledních 30 dnů: 291 | Posledních 7 dnů: 77 | Poslední den: 4

© 2022 HC Draci Bílina - mládež | Všechna práva vyhrazena | info@hokejbilina.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne