4 : 7

(1:1,2:1,1:5)

HC Draci Bílina

HC Slovan Louny : HC Draci Bílina 4:7 (1:1,2:1,1:5)

V posledním kole základní části jsme zajížděli na led Loun. Z dosavadních tří utkání jsme dvě prohláli a tak jsme chtěli počet výher dorovnat a hlavně si zvýšit seevědomí před play-off. To ostatně měli i domácí hráči a tak tomu i odpovídalo nasazení obou týmů.

První třetina přinesla vyrovnaný obraz hry, nikdo nechtěl udělat větší chybu a tak oba týmy odcházeli do kabin za stavu 1:1.

V úvodu druhé třetiny jsme převzali iniciatuvu do svých rukou ale bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku. Naopak posledních pět minut druhé třetiny byl lepší a hlavně efektivnější domácí a dokázal převrátit skore na svou stranu.

A když v úvodu třetí třetiny využili domácí jednu z přesilových her k odskočení na dvě branky nevypadalo to s naší týmem moc nadějně. Ovšem během dalších necelých osmi minut se povedlo otočit vývoj utkání a hlavně získat sebevědomí před paly-of ve kterém vyzveme právě Louny v souboji o postup do finále soutěže.