Zimní stadion Klášterec nad Ohří, 16.12.2023 17:00

3 : 6

(2:2,1:1,0:3)

HC Draci Bílina

HC Klášterec nad Ohří : HC Draci Bílina 3:6 (2:2,1:1,0:3)

Třetí vzájemné utkání, kdy v předchozích dvou utáních jsme tři body brali my a tak domácí chtěli tentokrát, aby tři body zústali doma. Nicméně v polovině 7.minuty jsme my vedli 0:2. Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak nějak by se dal komentovat stav po cca dalších 100 vteřinách, kdy už na tabuli svítil stav 2:2. Tak i skončila 1. třetina.

2. třetina byla ve znamení tlaku domácího týmu a jen Díky Markovi Pokutovi v naší brance svítil stav 3:3 po 2.třetině. Poměr stěl 18:4 pro domácí v této třetině mluví za vše.

Naopak třetí třetina byla plně v naší režii a zaslouženě jsme ji vyhráli 3:0. Třešínkou na dortu je pak asistence Marka Pukuty a uklidňijící šestou branku našeho týmu z hole správného kapitána Tomáše Kubinčáka na konečných 3:6 a tři body se mohou vést do Bíliny.