Zimní stadion Roudnice nad Labem, 16.9.2023 17:00

5 : 4

(2:1,2:1,1:2)

HC Draci Bílina

HC Roudnice nad Labem : HC Draci Bílina 5:4 (2:1,2:1,1:2)

Bodově jsme vyšli v premiérovém utkání naprázdno. Z vyrovnaného utkání v Roudnici body nevezeme.

Utkání jsme nezačali vůbec špatně. Vytvořili jsme si i trošku územní převahu, ale domácí hráli v obraně pozorně. Naopak domácí tým využil jednu ze svých šancí ke vstřelení úvodní branky utkání. Přestože jsme v poslední minutě vyrovnali, domácí ještě do první sirény stihli vstřelit druhou branku.

Naopak ve druhé třetině byl domácí tým lepší a od věštího rozdílu ve skóre můžeme děkovat výbornému Markovi Pokutovi v brance. 4:2 po druhé třetině bylo pro nás ještě milostivé skore.

Naopak ve třetí třetině jsme to byli my, kdo určoval tempo utkání a byl lepším týmem. Ale větší klid v koncovce nám chyběl k většímu počtu vstřelených branek. Domácí tým tak dovedl první utkání sezóny k vítěznému konci.