HC Draci Bílina - mládež

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Draci Bílina - mládež
www.hokejbilina.cz

Klubový Informační systém

Klubový Informační systém

Od víkendu se snažíme nasadit v rámci našeho oddílu nový Klubový Informační Systém, který by měl zlepšit komunikaci v družstvu i oddílu

Ve spolupráci s hokejovým svazem jsme získali do užívání sytém pro klubovou komunikaci. Systém umožňuje sledování všech základních činností ohledně našeho klubu. Lékařské prohlídky, tréninky, nominace na utkání či turnaje...

Klubový Informační Systém je dostupný z našich webových stránek v záložce KIS, nebo jako mobilní aplikace, kterou si můžete do svého mobilu stáhnou buď z GooglePlay či AppStore, v závislosti na tom jaký mobilní telefon používáte.

Předpokládáme zapojení všech členů našeho oddílu. Na základě databáze našich registrovaných hráčů v systému ČSLH jsme zavedli většinu hráčů do systému. Pro uživatelký přístup do systému je nutno zadat e-mail pro komunikaci. Systém umožňuje pro hráče přiřazení až tří e-mailových účtů (typicky hráč + dva rodiče) na které budou chodit informační e-maily s příslušnými informacemi pro hráče.

V této chvíli by měla mít uživatelský účet vetšina hráčů Juniorů, Dorostu, Starších i mladších žáků, 1. a 2.třídy, kdy trenéři získali e-maily a byli tak vygenerovány přístupové účty a hesla do systému.

Žádáme tedy ty rodiče, pro jejichž děti ještě přístup do systému nebyl vygenerován, aby zaslali e-mail(y) pro komunikaci svým trenérům nebo na oddílový e-mail (mladezhcdraci@seznam.cz) zaslali jméno hráče, příjmení, e-mail(y) a družstvo kam hráč patří a přístup bude pro hráče zajištěn.

 

Město Bílina Ústecký kraj Město Teplice MŠMT ČEZ

Počet návštěv: 24802
Posledních 30 dnů: 345 | Posledních 7 dnů: 99 | Poslední den: 13

© 2021 HC Draci Bílina - mládež | Všechna práva vyhrazena | mladezhcdraci@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne